Цементна промисловість

АСУ ТП та ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Цементна промисловість – один із пріоритетних напрямків роботи нашої компанії протягом 20 років. У рамках цього напряму ми здійснюємо впровадження енергозберігаючих технологій стосовно тягодутьєвих пристроїв та насосного обладнання на підприємствах цементної галузі та автоматизацію технологічних процесів приготування цементу на всіх етапах виробництва на базі спеціалізованого програмного комплексу для цементного виробництва Siemens Cemate PCS7.

Каталог "ЦЕМЕНТ. СОВРЕМЕННЫЕ НАПРАВЛЕНИЯ ПРОМЫШЛЕННОЙ АВТОМАТИЗАЦИИ"

Сучасні рішення для цементної галузі

Высокая призводительность и надежность системы Подробнее >>>
Замкнений цикл роботи із застосуванням одного сепаратора для двох млинів Подробнее >>>
Зниження коливання моменту у багаторухових системах Подробнее >>>
Поліпшення якості клінкеру, економія ресурсів Подробнее >>>
Web-додаток для системи збирання та зберігання Подробнее >>>
Система SISTEP Framework дозволяє об'єднати усі рівні автоматизації Подробнее >>>
Інструмент реалізації енергоефективних заходів Подробнее >>>

Бажаєте отримати комерційну пропозицію?

Пришлите запрос или однолинейные схемы:
* Обязательное поле
* Обязательное поле
Отзыв Dyckerhoff Ukraine
Дивидюк И. А.
Директор филиала
Ми мали багаторічний досвід співпраці з Вашою компанією до певного моменту. І ось, через декілька років після цього наші компанії відновили взаємовідносини. Ми уклали з Вами контракт на виконання робіт «під ключ» з Автоматизації системи аспірації холодильника та клінкерних транспортерів печі №5. Ці роботи проводились у період з грудня 2015р. по квітень 2016р. та включали в себе увесь комплекс, починаючи з розробки робочої документації, поставки матеріалів, виготовлення шаф, розробки прикладного ПЗ, і закінчуючи монтажем та пуско-наладкою.
З поставленим завданням Ваша компанія впоралась на відмінно, виконавши всі роботи якісно та в строк. Нас порадувало те, що ПрА Т «ЕЛАКС» не стоїть на місці, а постійно розвивається, підвищуючи кваліфікацію своїх монтажників та інженерів. Сподіваємося на збереження високої планки виконання робіт при реалізації наступних спільних проектів.