ЕНЕРГОСЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ

ЕСКО

Енергосервісний контракт (ЕСКО-контракт) – інструмент реалізації енергоефективних заходів.

Передбачено повернення коштів, витрачених на енергоефективні заходи, шляхом економії витрат енергоресурсів. При цьому замовник не вкладає свої кошти в обсязі ринкової вартості, а лише перераховує на рахунок енергосервісної компанії (ЕЛАКС) заощаджені кошти після модернізації, якщо така економія буде досягнута.

Презентация

Підхід на основі енергосервісних контрактів дозволяє покласти комплекс необхідних заходів та ризики щодо досягнення заявлених результатів на ЕСКО. Енергосервісна компанія, своєю чергою, зацікавлена ​​в якісному виконанні комплексу робіт, оскільки окупність проєкту та отриманий прибуток безпосередньо залежить від розміру заощаджених замовником коштів.

Переваги даного фінансового механізму видно відразу: мінімальні ризики для замовника – все, що від нього потрібно знайти кваліфіковану команду в особі ПрАТ "ЕЛАКС". Витрати проєкт відшкодовуються платежами, які виробляються з отриманої економії витрат за оплату енергоресурсу.

Эско преиммущества

Действительно ли это работает? Работает ли это в Украине?

Компанія "ЕЛАКС" може дати тверду відповідь - ТАК!

Багато країн уже давно досягли більших результатів у сфері енергосервісних послуг. Ринок енергосервісних послуг в Україні лише починає розвиватись.

 

Структура

 

Опыт внедрения:

Объект
Наименование работыРабота
Год

Хотите получить коммерческое предложение?

Пришлите запрос или однолинейные схемы:
* Обязательное поле
* Обязательное поле

Отзывы заказчиков