Завершальна стадія будівництва та введення в експлуатацію олійно-екстракційного заводу

ЕЛАКС на завершальній стадії будівництва та введення в експлуатацію
олійно-екстракційного заводу.

На даному об’єкті фахівцями нашої компанії вже виконані роботи:
реконструкція мереж та РП-0,4 кВ для приєднання на паралельну роботу з об’єднаною мережею когенераційних установок загальною потужністю 3 МВт,
монтаж систем електропостачання, силового обладнання, автоматизації, освітлення, блискавкозахисту та заземлення всіх ділянок виробництва та розробка,
монтаж системи автоматичного керування технологічними вузлами заводу - це керування експандером з регульованими системами подачі пару та регулюванням швидкості виходу, 2 градирні з автоматичною підтримкою температури та плавним пуском насосних агрегатів, вузли відвантаження шроту та масла на залізничний та автомобільний транспорт, склад шроту, склад масла, транспортні вузли.
Загалом при будівництві об'єкта змонтовано близько 15 000 м кабельних конструкцій та прокладено близько 200 000 м кабелів. В розподільчому пристрої підстанції встановлено щит 0,4 кВ на струм 8 800 А.
Продуктивність заводу 1000 т/добу за насінням сої або 750 т/добу за насінням рапсу. Даний комплекс в майбутньому може забезпечувати потреби в олії та гранульованих комбікормах для всіх видів тварин, птиці та риб.

* Обязательное поле