Електролабораторія

ЕТЛ-35 ЕЛАКС

Електролабораторія ЕТЛ-35 "ЕЛАКС" виконує повний комплекс послуг у галузі електровимірювань та випробувань – електрообладнання 0,4-35 кВ, електрозахисних засобів, засобів індивідуального захисту, драбин та драбин. Лабораторні випробування є обов'язковою частиною електромонтажних робіт і проводяться до початку виконання робіт, у процесі виконання робіт, після виконання робіт, перед включенням і в процесі експлуатації. Для зручності замовника обладнано мобільну електролабораторію ЕТЛ-35.

Область метрологічної атестації ЕТЛ охоплює понад 20 напрямів роботи. Можливість виконання вимірювань та випробувань підтверджено свідоцтвом про атестацію, виданим ДП «Харківстандартметрологія» (Свідоцтво № 100-2207/2006). Проведення робіт на території України дозволено Теруправлінням держнагляду охорони праці в харківській області (Дозвіл № 255.06.63-74.20.1)

Послуги електротехнічної лабораторії:

Фахівці ЕТЛ "ЕЛАКС" швидко та грамотно проведуть виміри опору ізоляції, випробування опору ізоляції електропроводки та кабельних ліній. Подробнее >>>
Професійно проведемо високовольтні випробування до 35 кВ включно Подробнее >>>
* Обязательное поле