Ми працюємо однією командою для досягнення мети!

* Обязательное поле

Кожен новий день в одному з підрозділів компанії "ЕЛАКС" активно починається з дзвінких телефонних трелів, перевірки котирувань курсу валют, реєстрації заявок на закупівлю обладнання, організації роботи транспортної логістики. ! Так ми починаємо свій ранок. Ми – це комерційний відділ! У нашій команді – сім співробітників, і у кожного своя «важлива місія».

Наші обов'язки можуть суттєво відрізнятися, але поєднує нас одна спільна мета.

Участь у тендерах потребує максимальної оптимізації ресурсів та прийняття швидких рішень.
Врахувати всі побажання потенційних замовників під силу заступнику начальника відділу – Павлу. Павло майстерно зводить в єдину пропозицію десятки розрахунків, схем та графіків.
Ви плануєте з нами співпрацювати та хочете укласти договір? Я, менеджер з договорів Олена, готова обговорити з вами всі умови для підготовки проєкту договору на взаємних умовах. Ви маєте особливі вимоги? Можете бути впевнені, що ми їх врахуємо, адже «ЕЛАКС» завжди з повагою ставиться до специфіки підприємств-партнерів.
Ви співробітник нашої компанії та починаєте роботу над проєктом? Чи потрібно підібрати специфічний двигун? Або кабель із певним перетином? А може, ви хочете використовувати спеціальну шафну конструкцію? Тоді вам до наших менеджерів із постачання - Олексія та двох Ігор! Хлопці зможуть реалізувати навіть найвитонченіші вимоги інженерів.
Ви наш замовник та бажаєте придбати обладнання європейських брендів у найкоротші терміни? Менеджер з продажу Андрій оперативно оформить ваше замовлення та підготує комерційну пропозицію навіть для найвибагливіших. Продукція Siemens, Schneider, Moller, Rittal, LAPP, Phoenix Contact, а також українські виробники для вас на найкращих умовах!

Зараз ви, швидше за все, готові поставити запитання, а хто ж керує цими кваліфікованими фахівцями, які ще і яскраві особистості? Сергій! Сергій не тільки грамотно керує процесами у комерційному відділі, а й завжди готовий надати допомогу у вирішенні будь-якого завдання колегам з інших підрозділів. Скажу по секрету, він у нас ще має славу гуру Excel - макроси-шмакроси клацає як горішки)

Ось такі ми, комерсанти, як називають нас колеги. Намагаємося бути найкращими та завжди відкриті до співпраці! #ЕЛАКС #Автоматизація #АСУТП #Комерсанти