Контрольно-вимірювальні прилади

Одними з головних конкурентних переваг ЕЛАКС є унікальний принцип надання послуг та особливий погляд на виконання своїх професійних обов'язків. Компанія отримала схвалення сотників клієнтів саме завдяки комплексному підходу до потреб кожного конкретного замовника. Співпраця з компанією ЕЛАКС – це не лише пряме постачання необхідних компонентів та повний перелік інженерних послуг, але ще й висока частка відповідальності. Клієнти ЕЛАКС вже знають, що вони не залишаться без підтримки та консультаційної допомоги. У компанії існує певний кодекс професійної відповідності, який свідчить, що будь-який проєкт має бути доведений до кінця та реалізований у повному обсязі. Це обов'язкове правило без винятків.

Контрольно-вимірювальні прилади - пристрої для отримання інформації про стан технологічних процесів шляхом вимірювання параметрів (температур, тисків, витрат, рівнів). До контрольно-вимірювальних приладів відносяться первинні прилади та вимірювальні перетворювачі. Первинні прилади можуть бути такими, що показують сигнальними, самописними та з дистанційною передачею показання на відстані (до вторинного приладу). До вимірювальних перетворювачів відносяться датчики та перетворювачі, що працюють у комплекті з вторинними або регуляційними приладами.

Контрольно-вимірювальні прилади

  • Вимірювання тиску

  • Вимірювання витрати

  • Вимірювання температури

  • Позиціонери

  • Реєстратори

  • Сигналізація та вимірювання рівня

  • Регулятори електронні

  • Системи ваговимірювання та дозування

* Обязательное поле

Отзыв заказчика

Отзыв ООО «Техноком»
Фастовец А. А.
Энергетик по электроснабжению
Отзыв о многолетнем сотрудничестве компаний ООО «Техноком» и ЧАО «ЭЛАКС», а также о успешно завершенных проектах по АСУ ТП, электроснабжению и электромонтажу.
Все работы были выполнены качественно и в срок. Специалисты ЧАО «ЭЛАКС» показывали свой высокий профессионализм и умение находить нестандартные технологические решения

ДАВАЙТЕ ПРАЦЮВАТИ РАЗОМ

Наши индивидуальные решения могут помочь вашему бизнесу, независимо от его размера. Мы поставляем продукцию со склада и под заказ.
* Обязательное поле