ЕЛАКС в проєктах власні джерела генерації енергії

Українські підприємства активно переходять на власні джерела генерації енергії, наша компанія завзято долучається до цих проєктів.

Українські підприємства активно переходять на власні джерела генерації енергії, наша компанія завзято долучається до цих проєктів.


Так, фахівцями ЕЛАКС, було виконано комплекс робіт з проєктування автоматизації технологічного процесу ділянки допоміжного обладнання ТЕС (котельного відділення, машинного залу, золовидалення і подачі палива). Монтаж та пусконалагоджувальні роботи для реалізації проєкту: "Реконструкція системи паропостачання заводу з монтажем когенераційної установки електричною потужністю 10,4 МВт на одному з найбільш потужних олійно-екстракційних заводів України.

Особливістю системи є те, що вона працює на соняшниковому лушпинні та має електричну потужність 10,4 МВт/ теплову потужність 42,2 МВт. Установка забезпечує енергією виробничі потужності заводу, та частина передається на потреби міста.

Системи автоматизації об’єктів допоміжного обладнання ТЕС, виконані на базі сучасних контролерів Siemens S7-1500 з системою диспетчерського управління та візуалізації SCADA: TIA-PORTAL.

 

     При реалізації проєкту АСУ ТП ділянки допоміжного обладнання ТЕС компанією “ЕЛАКС” були виконані роботи:

  • Розробка проєктної документації силового електрообладнання та систем автоматизації
  • Розробка програмного забезпечення
  • Збірка шаф контролера та шаф польових станцій, на виробничих потужностях ЕЛАКС, з проведенням необхідних тестів для підтвердження працездатності.
  • Постачання та монтаж обладнання
  • Виконання пусконалагоджувальних робіт допоміжного обладнання.
  • Організація локальної мережі.
  • Навчання персоналу
* Обязательное поле